Firmy przeprowadzkowe Poradnik Przeprowadzki

Jak sprawdzić czy firma przeprowadzkowa jest rzetelna?

Kiedy podjąłem decyzję o przeprowadzce, zdecydowałem się na skorzystanie z pomocy firmy przeprowadzkowej. Mam mały samochód i niewiele czasu, by kilka razy kursować z kartonami pomiędzy starym a nowym miejscem zamieszkania. Szukałem firmy, która posiada duże auta, żeby za jednym razem przewieźli wszystkie moje meble i rzeczy.

Początkowo obawiałem się, czy firma, którą wybiorę, będzie rzetelna. By uniknąć późniejszych rozczarowań i nieprzyjemności dokładnie sprawdziłem firmę, z której usług planowałem skorzystać. Przeglądając oferty firm przeprowadzkowych zwracałem uwagę na komentarze klientów. Od razu odrzuciłem firmy, które miały duży odsetek negatywnych komentarzy w internecie. Nie chciałem, by moje rzeczy uległy zgubieniu lub zniszczeniu. Cena usługi była dla mnie drugorzędna, liczyła się jakość i sprawne zrealizowanie przeprowadzki.

Wybierając firmę, chciałem, żeby jej pracownicy nie tylko przewieźli moje rzeczy, ale również pomogli mi wynieść ze starego mieszkania meble i wnieść je na drugie piętro nowego lokalu. Na szczęście znalazłem bardzo pomocną ekipę, na którą mogłem liczyć. Dzwoniąc do wybranej firmy przeprowadzkowej, od razu po przedstawieniu swoich oczekiwań otrzymałem rzetelną informację i uzyskałem odpowiedzi na wszelkie trapiące mnie wątpliwości. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o skorzystaniu z ich usług, spytałem jeszcze o radę znajomą, która kilka miesięcy wcześniej korzystała z ich pomocy. Moja znajoma była bardzo zadowolona. Stwierdziła, że firma jest słowna i terminowa. To mnie przekonało.

Ostrożność w doborze firmy przeprowadzkowej popłaciła. Jestem zadowolony zarówno z jakości wybranej usługi jak i ceny.